Тагови Постови тагирани со "роденден"

Таг: роденден

Хелена Роза ужива во деновите поминати со своето семејство, а тазе мајката го прослави својот 40-ти роденден. На забавата присуствуваше нејзиниот партнер Игор, ќерката Кјара...

Јелена Карлеуша денес го слави 39-от роденден, а забавата започна во кругот на нејзиното семејство во Истанбул. Таа на Инстаграм сподели неколку фотографии на кои...

На 10-ти август, Кајли Џенер го прослави својот 20-ти роденден. Забавата овој пат бешево кругот на најблиските пријатели и семејство, а помеѓу нив беше и...

Soraja Vučelić ludo je zaljubljena u dečka Marka sa kojim je u vezi više od šest meseci. Njenom dečku je bio rođendan, a Soraja...

Кајли Џенер го прослави својот 20-ти роденден, па како секоја година така и оваа ги изненади фановите со провокативна фотосесија. На фотографиите тинејџерката е...

Кајли Џенер, најмалата членка на кланот Кардашијан-Џенер вчера го прослави својот 20-ти роденден. На големо изненадување на сите тинејџерката тоа го направи на интимна...

Ким Кардашијан напорно работи за своето тело да го доведе до совршенство, а очигледно напорните тренинзи се исплателе. Старлетата неколку пати во јавност се појави...

Северина со емотивна порака му го честиташе роденденот на својот сопруг Игор, но пејачката не успеа да приреди роденденска забава. Убавата хрватка имаше закажан концерт...

Ана Ивановиќ со сопругот Бастијан Швајнштајгер ужива во Чикаго, каде што фудбалерот игра за истоимениот клуб. И додека Швајни се „мачи“ на тренинзи, Ана тенисерската...

Панчо вчера го прослави 38-от роденден, а тоа го направи во кругот на семејството. Раперот и диџеј на Фејсбук објави фотографија со синовите Андреја и...