Тагови Постови тагирани со "северина"

Таг: северина

Северина го објави четвртиот сингл од новиот албум под наслов „Каде за викенд“. Спотот е сниман со мобилен телефон во Лос Анџелес,а премиерата ја доживеа...

Северина пред неколку месеци наводно доживеа спонтан абортус поради стрес, но сега голема е веројатноста да ја очекуваат убави вести. Како што велат извори до...

По одличниот настап на „Пиво фест“ во Прилеп, Северина реши да сподели фотографија од настапот. Пејачката на Инстаграм објави фотографија од публиката направена со Дрон. Многу...

Синоќа во Прилеп заврши 15-тото издание на „Пиво Фест“. На последната вечер настапија Димитар Андоновски со Тајфата, Џамбо Агушеви оркестар и балканската мега ѕвезда...

Северина изминативе месеци се бореше за старателството над својот син, па откако ја доби судската парница, реши малку да се опушти. Пејачката на Инстаграм сподели...

Судот во Сплит одлучи дека ја повлекува привремената мерка со која беше одредено 5-годишниот син на Северина и Милан Поповиќ требаше да поминува еднакво...

Северина неколку недели води јавна битка за старателство над нејзиниот син, откако судијата одлучи Александар да поминува еднакво време со двајцата родители. И додека пејачката...

Северина синоќа во своето прво интервју за борбата со стрателството изнесе жестоки обвинувања на сметка на Милан Поповиќ нејзиниот екс вереник. Но, бизнисменот не остана...

Северина го имаше своето прво јавно појавување по скандалот околу старателството над нејзиниот син Александар. Пејачката гостуваше во емисијата „Директ“ на РТЛ, каде буквално си...

Во јавноста со денови трае скандалот околу старателството над Александар, синот на Северина и Милан Поповиќ. И додека јавноста се крена во заштита на пејачката,...