Тагови Постови тагирани со "син"

Таг: син

Катарина Ивановска на 30-ти мај за прв пат стана мајка, а синот го доби името Вања. Многу набрзо по породувањето моделот се врати на нормалниот...

Најмладиот син на Лепа Брена, 19-годишниот Виктор веќе некое време е на диета и изгуби неверојатни 35 килограми. Тинејџерот буквално го трансформираше својот изглед, а...

Северина го имаше своето прво јавно појавување по скандалот околу старателството над нејзиниот син Александар. Пејачката гостуваше во емисијата „Директ“ на РТЛ, каде буквално си...

Сека Алексиќ е посветена мајка и целото слободно време го поминува со својот син Јаков. И додека тие двајца уживаа во прошетка во природа, пејачката...

Во јавноста со денови трае скандалот околу старателството над Александар, синот на Северина и Милан Поповиќ. И додека јавноста се крена во заштита на пејачката,...

Јелена и Новак Ѓоковиќ на крајот на август ја чекаат втората радост, а како што велат извори блиски до двојката, Стефан едвај чека да...

Исповедта на Ана Бекута привлече многу внимание, посебно делот каде таа признава дека го оставила синот во дом. Пејачката станала мајка на 17-години, и...

Северина моментално поминува низ семејна драма која се однесува на старателството над нејзиниот син Александар. Според информацијата на хрватскиот „24 sata“, судијката одлучила дека пејачката...

Првата дама на Америка, Меланија Трамп конечно се всели во Белата Куќа. Меланија пет месеци беше на релација Њујорк и Вашингтон, бидејќи чекаше нејзиниот син...

Катарина Ивановска на крајот на месец мај за прв пат стана мајка. Моделот беше физичка активна за време на бременоста, а така продолжува и...