Тагови Постови тагирани со "син"

Таг: син

Хајди Клум моментално ужива на летен одмор со своето семејство на островот Сент Бартс. 44-годишната актерка го покажа телото во бикини, па јасно е...

Катарина Ивановска пред неколку месеци стана мајка и на свет го донесе синот Вања. Моделот е во долгогодишна врска со нејзиниот партнер Џобе со...

Александра Пријовиќ, девојката на Филип Живојиновиќ е добро позната, но Лепа Брена доби уште една снаа. Виктор Живојиновиќ е во врска со Ангела Шимиќ која...

Хелена Роза и нејзиниот партнер Игор пред една недела станаа горди родители на син. И додека македонската јавност сеуште се прашува како ќе се вика...

Македонскиот актер, Тони Михајловски за прв пат во својот живот стана дедо на млад јунак. Неговиот син Александар и снаата Ангела станаа родители на син! Убавата...

Покрај големиот број настапи, Северина успева да најде време за своето семејство, односно летното уживање со нив. Пејачката, Игор и малиот Александар моментално уживаат на...

Жељко и Јована Јоксимовиќ ја очекуваат новата принова во семејството, а сега е откриен и полот на близнаците. Во српските медиуми се појавија приказните дека...

Северина пред неколку месеци наводно доживеа спонтан абортус поради стрес, но сега голема е веројатноста да ја очекуваат убави вести. Како што велат извори до...

Хелена Роза вчера стана мајка по втор пат и на свет донесе здраво машко дете. Честитките пристигнуваат од сите страни, а помеѓу првите кои ја...

Жељко Самарџиќ преживеал тешка семејна трагедија. Неговиот син, кој го добил со сопругата Маја, починал во 80-тите години само неколку месеци по породувањето. Пејачот речиси никогаш...