Тагови Постови тагирани со "скопје"

Таг: скопје

Скопје оваа година ќе биде домаќин на УЕФА Супер Купот кој ќе се одржи на 8 август на националната арена „Филип Втори“. На овогодинешниот...

Лила во последно време е позната по своите провокативни комбинации со кои најчесто ги истакнува своите нозе. ⚖️⚖️⚖️ #whitedress #nightout #whiteparty...

На старото место на McDonalds,во Центар,на Рекорд вчера се отвори место кое е пријатно,поинакво и фраерско. Ентериерот не потсетува на шаблонските амбиенти што ги ниди...

Животната драма на македонскиот фризер и стилист, Љупчо Петрушевски - Бубе минатата година ја потресе македонската јавност, а сега е време да ја покажеме...

Емина Јаховиќ изминативе месеци работи со полна пареа подготвувајќи го новиот албум, но и парфем. Новитетите од пејачката ги очекуваме наскоро, а како што вели...

Денес е петок, 28 април 2017 година, 118-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 05:29, а ќе зајде во 19:31 часот. Денот ќе трае...

Денес е среда, 26 април 2017 година, 116-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 05:32, а ќе зајде во 19:29 часот. Денот ќе трае...

Денес е вторник, 25 април 2017 година, 115-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 06:34, а ќе зајде во 16:28 часот. Денот ќе трае...

Денес е понеделник, 24 април 2017 година, 114-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 05:35, а ќе зајде во 19:27 часот. Денот ќе трае...

Денес е петок, 21 април 2017 година, 111-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 05:40, а ќе зајде во 19:24 часот. Денот ќе трае...