Тагови Постови тагирани со "сораја"

Таг: сораја

Soraja Vučelić ludo je zaljubljena u dečka Marka sa kojim je u vezi više od šest meseci. Njenom dečku je bio rođendan, a Soraja...

Пред само неколку дена изгледаше многу елегантно додека пробуваше венчаници и имаше прекрасна фотосесија, Сораја повторно се врати на стариот стил. Таа на својот профил...

Српската старлета Сораја Вучелиќ не сме навикнати да ја гледаме во вакво издание. Сораја облекла венчаница и им позираше на фотографите, а фановите го пофалија...

По гласините дека ставила силикони во задникот, српската старлета Сораја за да ги убеди своите фановите дека нејзиниот задник е природен сними провокативно видео. „Го...

Старлетата Сораја Вучелиќ на социјалните мрежи ја честиташе Новата година и тоа во свој стил. Сораја на својот профил на Инстаграм објавила видео во кое...

Во јавноста се појави вест дека српската старлета Сораја Вучелиќ одлучила да изгледа природно, па затоа се решила да ги намали градите и усните. Но,...

Сораја со денови најавуваше дека ќе ги намали силиконите од градите и усните, а пред заминување на операција не заборави и да направи едно...

Српската старлета Сораја постојано ја критикуваа дека претерала со операциите. Старлетата одлучи да направи уште една операција, но овојпат таа одлучи да извади силикони. Имено, како...

Познатата српска старлета Сорааја го привлече вниманието на странските медиуми со нејзината комбинација за прославата на роденденот на магазинот „Ало“. Сораја заврши на страниците на...

Сораја Вучелиќ го изгуби мобилниот телефон, но додека таа е смирена во оваа ситуација сите други паничат. Поточно, многумина моќни српски политичари, спортисти и...