Тагови Постови тагирани со "спот"

Таг: спот

Емина Јавовиќ со месеци напорно работи на својот нов албум, од кој почна со презентација на дел од песните. Прва на списокот е „Лимонада“ дуетската...

Емина Јаховиќ напорно работи на новиот албум, а веќе започна со снимањето спотови за песните од истиот. Последно таа снимаше на кејот на реката Сава...

Северина го објави четвртиот сингл од новиот албум под наслов „Каде за викенд“. Спотот е сниман со мобилен телефон во Лос Анџелес,а премиерата ја доживеа...

Џенифер Лопез го објави видеото за најновиот сингл насловен „Ni Tu Ni Yo“, во кое се појавува и нејзиниот екс сопруг, Марк Антони. Пејачот на...

Ријана во петокот го објави новиот видео запис за соработката со диџеј Калед и Брисон Тајлер. Песната го носи насловот „Wild Thoughts“, а во истата...

Селена Гомез на публиката и го претстави новиот спот за песната „Bad Liar“. Во видеото поп ѕвездата ја гледаме во неколку улоги, а една од...

Уште минатата недела Северина ја најави промоцијата на новиот спот, која се случи денес точно на пладне. Спотот е за песната „Мртов без мене“ во...

Северина преку социјалните мрежи најави дека во понеделник ќе ја претстави новата песна „Дали знаеш дека си мртов без мене“. Хрватската ѕвезда ги ангажирала српските...

Српскиот пејач Аца Лукас подготвува нови песни за кои се најавува дека ќе бидат големи хитови. Аца соработува со звучни имиња од естрадата, а станува...

Српската пејачка Сека Алексич го промовираше видеото за новата песна „Ево“ од нејзиниот нов албум. За помалку од 24 часа видеото имаше над милион прегледи,...