Тагови Постови тагирани со "стајлинг"

Таг: стајлинг

Синоќа во Прилеп заврши 15-тото издание на „Пиво Фест“. На последната вечер настапија Димитар Андоновски со Тајфата, Џамбо Агушеви оркестар и балканската мега ѕвезда...

Во последно време сите забележуваат дека стилот на Селин Дион е променет. Ова се потврди и со нејзиното последно појавување со кое сите ги изненади. Пејачката...

Бела Хадид се појави на црвениот тепих на CFDA модните награди, каде едвај ја препознавме. Моделот се одлучи за розев блејзер/фустан кој и прилегаше одлично,...

Пред два дена Јелена Карлеуша во Турција ја прослави шампионската титула на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. My champion ❤️????@duskotosic A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)...

Лила Филиповска е една од најубаво облечените водителки во Македонија, а на нејзиниот опуштен стил сите и завидуваат. Водителката овој пат реши да се облече...

Хрватската пејачка Северина Којиќ ретко можеме да ја видиме во лежерно издание. Но, овојпат пејачката беше излезена без грам шминка, а на себе немаше ниту...

Откако драстично ослабе по грипот кој го прележа, Ким Кардашијан реши да го покаже своето тело и излезе во градник и гаќи. Светло плавите чипкани...

Српската пејачка Јелена Карлеуша за само 24 часа се претстави во две сосема различни изданија, и се разбира, повторно сите го коментираа нејзиниот стил...

Јелена Карлеуша изминатиов период има доверба само во дизајнерот Борис Карговиќ, па често се појавува во модни комбинации по негов избор. Кратка коса, тренерки, штикли...

Српската пејачка Јелена Карлеуша се појави на снимањето на новата емисија за музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ во комбинација и фризура со која го...