Тагови Постови тагирани со "татко"

Таг: татко

Џорџ Клуни еден од најголемите заводници во Холивуд, реши да се повлече од актерската кариера и да се посвети на семејството. Таткото на близнаци, сериозна...

Меланија и Барон Трамп конечно се вселија во Белата Куќа, а со нив во Вашингтон пристигнаа и нејзините родители Виктор и Амалија Кнавс. А, откако...

Поп пејачот, Владо Георгиев и неговата избраничка Милица Самарџија го чекаат второто дете, дознава српски „Ало!“. Како што откриваат извори блиски до пејачот, Георгиев е...

Марија Шерифовиќ која пред неколку години сними документарен филм за себе, за прв пат откри како изгледаше нејзиниот живот покрај алкохоличар. Станува збор за нејзиниот...

2017 година дефинитивно ќе ја одбележат големиот број на бебиња како на светската, така и на македонската естрада. По Даниел Кајмакоски и неговиот колега Димитар...

Даниел Кајмакоски стана татко! Пејачот и неговата девојка екс манекенката Кристина Димитријеска, го добија својот прв син. Даниел на Фејсбук објави први фотографии од наследникот кој...

Британски „Daily Mail“ излезе со ексклузивни, досега не видени фотографии од бремената Мерлин Монро. Фотографиите се направени во јули 1960-та година во Њујорк. Бремената Монро...

Бојан Ивановски, екс сопругот на Елена Ристеска стана татко по прв пат. Тој и неговата сопруга Лина Ивановска станаа родители на ќерка. Малата принцеза го...

Адел во својата кариера никогаш не била во центар на скандал, но овој пат тоа и се случува. Турски фолк пејач од Бодрум тврди дека...

Актерот и режисер Мел Гибсон со својата девојка Розалинд Рос која има само 26 години доби син. Бебето го доби името Ларс Џерард Гибсон, а...