Тагови Постови тагирани со "тепачка"

Таг: тепачка

Реалните шоуа станаа расадник на блуд и разврат, а со тоа и на насилство. Па така 24-годишната Стефани Дејвис се скарала и го истепала...

Во светските медиуми денеска беше објавена веста за скандал на македонска венчавка во Австралија. Венчавката на Метју Карионе и Ребека Бечваровска станала хаос откако се...

Откако во медиумите се појави информација како пред манастирот Рајиновац во Белград, дошло до тепачка поради Цеца Ражнатовиќ , фолк ѕвездата се огласи и...

Вељко Ражнатовиќ, синот на фолк дивата Цеца е пуштен на слобода откако бил сослушан во просториите на полициската станица во Бања Лука поради учество...

Синот на Аркан и Цеца, Вељко Ражнатовиќ, учествувал во тепачка и пукање во Република Српска. Тој бил дел од поголема група која закажала тепачка...

Членот на најпознатиот машки бенд "One Direction", Луис Томилсон, бил уапсен во Лос Анџелес по тепачка во која учествувал заедно со својата девојка. Имено, Луис...

Додека Марија Шерифовиќ даваше интервју за време на паузата на снимањето на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, пред студиото дојде до тепачка меѓу кучиња,...

Оскаровецот Џејми Фокс бил на опуштена вечера со пријателите која се претворила во нешто сосема спротивно. До нивната маса дошол маж кој почнал да се...

По караницата која заврши со физичка пресметка, љубовта повторно цвета меѓу Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ-Раста. Откако неколку дена мудро молчеа за тепачката во која...

Српската пејачка Ана Николиќ морала да ги откаже сите настапи, поради тепачката со нејзиниот сопруг Раста. Пејачката на својот профил на Инстаграм објавила дека овој...