Тагови Постови тагирани со "фармерки"

Таг: фармерки

Француската модна куќа „Ветементс“ и култниот бренд Левис создадоа нови фармерки кои сигурно нема да ве остават рамнодушни. Фармерките имаат патент на задната страна, односно...

Кортни Кардашијан многу пати досега не изненади со нејзиниот избор на облека, па така е и овој пат. Реалити ѕвездата во Калабасас се појави во...

Никол Шерзингер со секое свое појавување краде воздишки, па дури и кога е во опуштена варијанта. На настан во Лондон пејачката се појави во искинати...

Додека првбите месеци од 2017-та се во знакот на skinny фармерките, Селена Гомез за своето последно појавување се одлучи за алтернативен џинс тренд. Пејачката се...

Кајли Џенер е таа која често го копира стилот на својата постара сестра Ким Кардашијан, но изгледа тоа го прави и најстарата Кортни. Реалити ѕвездата...

Ким Кардашијан со семејно видео и фотографија вчера се врати на социјалните мрежи, а денес им се врати и на секојдневните обврски и појавувањето...

Последниве неколку години, стандарт за модерни,женски панталони беа тесните со висок струк панталони. Она што пред неколку години беше кул, денес се наоѓа на маргините...

Софија Вергара во сино летно издание се прошета низ улиците на Калифорнија, поточно во Беверли Хилс. Латино убавицата се појави во опуштено издание, односно кроп...

Елена Велевска е една од најзгодните фолкерки на македонската естрада, а тоа по потврди и со своето последно појавување. Пејачката ова утро замина на интервју...

Ја имаме видено во најлудите можни изданија, но Лејди Гага овој период се смири и се почесто ја гледаме во нормални изданија. Но, никогаш ја...