Тагови Постови тагирани со "фотографии"

Таг: фотографии

Последните информации велат дека Аца Лукас ја оставил Бранислава поради експлицитни фотографии. Пејачот полудел кога од непознати броеви почнале да му ги испраќаат фотографиите. Лукас со...

Аца Лукас речиси еден месец е во среќна врска со Бранислава Пашајлија. Двојката ужива во својата љубов, па често ја гледаме во јавност каде разменува...

Аца Лукас по скандалот со сопругата Соња Вуксановиќ, ужива во новата љубов со девојката Бранислава Пашајлија. Пејачот ја објави првата заедничка фотографија на социјалните мрежи,...

Кардашијанс се познати по неколку работи, а за нивната беспрекорна шминка често се зборува. Ким која го започна трендот на контурирање сега има и сет...

Две досега не видени црно-бели фотографии од Анџелина Џоли ќе бидат понудени на продажба во Лондон. На нив актерката има само 20 години, а биле...

Во медиумите денеска одекна веста дека Аца Лукас и сопругата Соња Вуксановиќ се разделени, а таа со месеци наводно имала афера. Соња се гледала со...

Уште една фитнес ѕвезда на Инстаграм реши да ја прикаже вистинската слика на „совршеното“ тело. Жанел Фланаган, 40-годишна мајка на четири деца, има повеќе од...

Голем број јавни личности со задоволство се присетуваат на нивните матурски вечери... што носеле, кој бил нивниот партнер, па дури и како си поминале. Тие...

Најпопуларната социјална мрежа, Инстаграм воведува новитет кој нема да им се допадне на љубителите на фотошоп. Инстаграм наскоро ќе става „воден печат“ на фотографиите направени...

Хајди Клум никогаш немала проблем со голотијата, ниту да го покаже своето тело без ни едно парче облека. Тоа го стори и овој пат за...