Тагови Постови тагирани со "фотографии"

Таг: фотографии

Дарко Спејко, македонецот кој победи на „Големиот брат“ стана блогер. Очигледно својата нова „професија“ ја сфати доста сериозно па ангажираше цел тим на луѓе, со...

Изминативе денови во светските медиуми повторно се зборува дека Ким Кардашијан и Кание Вест се разведуваат, но старлетата ги демантираше сите. 36-годишната Ким, годишнината од...

Дејвид Бекам го прослави својот 42-роденден, а неговото семејство се потруди да добие многу љубов и внимание од нив. Ромео, Круз и Бруклин објавија приватни...

По повод 91-от роденден на кралицата, контроверзната пејачка одлучи да ја почасти Елизабетаа II со неколку фотомонтажи. Во своите фотки на кои позирала во секси...

На вчерашниот концерт на Лејди Гага на фестивалот Коачела, големо внимание привлече нејзиниот стајлинг, како и стајлингот на Ријана која ја бодреше од публиката. Но,...

Српскиот пејач Шабан Шаулиќ со една реченица ги шокираше своите колеги од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“, додека публиката во студиото оста...

Иако е добро познато дека српската пејачка Дара Бубамара сака провокативно да се облекува, пејачката ги остави сите без зборови со фустанот во кој...

Кристијано Роналдо на својот профил на Инстаграм на кој има над 96 милиони следбеници објави провокативни, секси фотографии на кои е сосема гол. „Наскоро“, напиша...

Бијонсе знае да ги изненади своите фанови со синтересни фотографии на соијалните мрежи, па тоа го направи и овој пат. Пејачката на Инстаграм објави фотографии...

35-годишната Сораја Долбаз повеќе од две години работи на фотографии од пениси за нејзиниот проект „Dicture Gallery“, кој се состои од портрети на пениси. Таа...