Тагови Постови тагирани со "фотографија"

Таг: фотографија

Џенифер Лопез со месеци ужива во врската со Алекс Родригез, а двојката многу пати досега ја видовме заедно. Нивното официјално појаување како пар се случи...

Анабела Атијас не е една од оние ѕвезди кои може да се пофалат со солидно знаење од англиски јазик, а за жал тоа го...

Легендарниот спортски коментатор Златко Калински синоќа го одработи последниот телевизиски пренос. Пред заминувањето во пензија, тој го коментираше натпреварот од полуфиналето на Лигата на шампионите...

Даниел Кајмакоски ужива во деновите како семеен човек, а тоа го потврдува неговиот профил на Инстаграм. Македонскиот пејач постојано објавува фотогрфии заедно со неговиот син...

Лидија Вукиќевиќ има 54 години, а за оваа српска актерка времето буквално стои! Таа од ден на ден ги воодушевува фановите со прекрасни фотографии на...

Кајли Џенер нема проблем да се соблече пред објективот, без разлика дали се работи за нова фотосесија или приватни фотографии. 19-годишната реалити ѕвезда на Инстаграм...

Марија Шерифовиќ од неодамна изјави дека престанала да пие, но после 2 месеци и 16 дена се напи една чашка виски. Пејачката вели дека има...

Македонското рнб дуо „ДНК“ во петок прославуваат 15-години од нивното постоење на музичката сцена. Јубилејот ќе го прослават со нивните пријатели, колеги, соработници и фанови...

Како изминуваат годините, Цеца се поретко ја гледаме во провокативни изданија, но тоа не можеме да го кажеме за пред една деценија. Тогаш пејачката се...

Гога Секулиќ со месеци наназад докажува дека повеќе нема проблем со вишокот килограми, а нејзиното тело е доведено до совршенство. Својата секси фигура српската пејачка...