Тагови Постови тагирани со "фустан"

Таг: фустан

Бразилскиот модел, Адриана Лима се појави на црвениот тепих во Кан и ги остави сите без зборови. Моделот за премиерата на филмот „Loveless“, на рускиот...

Моника Белучи оваа година е домаќинка на Канскиот филмски фестивал, а од самиот почеток на истиот не остава без зборови. Италијанскиот модел и актерка, го...

Џенифер Лопез уште еднаш ги собра сите погледи на црвениот тепих. Синоќа на манифестацијата на NBC Upfronts во Њујорк, 47-годишната латино дива се појави во...

Џенифер Лопез моментално има напорен распоред, а тоа го потврдуваат последните 24 часа. Пејачката за еден ден смени 4 изгледи! Најпрво пристигна во Рокфелер Центарот каде...

Бијонсе која е во третото тромесечје од бременоста, буквално не се откажува од тесните фустани и високи потпетици. Пејачката на социјалните мрежи објави фотографии на...

Моника Белучи од првите чекори на модните писти на само 16-години, па се до денес остана симбол за женска убавина и сексипил. А, и во...

За Блејк Лајвли не постои модна утка! 29-годишната актерка блескаше на црвениот тепих на Мет Галата покрај сопругот Рајан Рејнолдс. Блејк привлече стотици погледи кон...

Кендал Џенер многу ретко ја гледаме во провокативни изданија на црвениот тепих, но овој пат моделот реши да ги покаже сите свои атрибути. Таа се...

Ким Кардашијан и Кание Вест минатата година на Мет Галата беа еден од најозборуваните парови, но оваа година не е така. Реалити ѕвездата се појави...

Џенифер Лопез беше една од ретките ѕвезди кои не оставија без зборови со својот изглед на црвениот тепих. На многу бизарни изданија, пејачката беше вистинска...