Тагови Постови тагирани со "хитпортал"

Таг: хитпортал

Заврши отворениот повик инициран од Септолете Тотал за идентификување на јавна личност која најмногу ја користи моќта на своето грло, промовирајќи активен напор кон...

Во пресрет на новогодишните и божиќни празници, ви предлагаме рецепт за божиќни колачи. Едноставни се за подготовка, мошне вкусни а во еден сад се печат...

Елена Ристеска секогаш е скоцкана од глава до пети, па ретко може да ја видиме во опуштено спортско издание. Но, убавото време викендов беше...

Џенифер Лопез е една од најпопуларните пејачки во светот, но пред се таа е посветена мајка на нејзините Макс и Ева. Пејачката направи кратка пауза...

Убавината во семејството Роза е наследна, а доказ за тоа се Хелена и нејзината ќерка Кјара Гоља. Тие моментално живеат во Нов Зеланд, каде Хелена...

Лејтон Мистер и Адам Броди пред шест месеци станаа родители на преслатка ќерка која конечно и ја покажаа на јавноста. Иако Мистер и Броди се...

Поминаа 11 години од последната епизода на најпопуларната ТВ серија „Пријатели“, а малиот Бен, синот на Рос, за тоа време порасна. Поголемиот дел од времето,...

Ели Голдинг е последната славна личност во низа која реши да ги зголеми усните и да го смени надворешниот изглед. Пред само неколку месеци 29-годишната...

Калифорнискиот бенд Eagles of Death Metal симболично се врати во Париз каде пред два месеца се случија терористичките напади на џихадистите. Најкрвата епизода се случи...

Софија Вергара можеби е најплатената телевизиска актерка во светот, но таа има уште еден талент. На доделувањето на Греми наградите, колумбијката се појави на сцената...