Тагови Постови тагирани со "целулит"

Таг: целулит

Ева Лонгорија сеуште ужива во Шпанија, од каде пристигнуваат новите папарацо фотографии. На истите актерката ужива во сонцето и морето, а на себе носи шарено...

Јелена Карлеуша видно нервозна се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, а покрај лошото расположение, уште една работа „паѓа“ во очи. Стајлингот на пејачката...

Кание Вест е близок пријател со Ана Винтур, но и покрај се тој не се појави на Мет Гала во Њујорк. Раперот реши да остане...

Ким Кардашијан заедно со нејзината сестра Кортни и пријателките ужива во Мексико, од каде секојдневно пристигнуваат нови фотографии. Старлетата пред неколку дена го шокираше светот...

Ким Кардашијан на Инстаграм, Снепчет, а посебно на нејзините фотосесии, секогаш изгледа совршено без ни една мана. Но, кога папараците фотографираат тоа не изгледа толку...

Кели Роланд моментално ужива на одмор во Австралија, каде папараците успеаа да ја фотографираат во бикини. Пејачката носеше шарен едноделен костим за капење кој во...

Лејди Гага со својата модна комбинација предизвика шок кога се појави во Њујорк. Пејачката реши да облече кратки шорцеви, розева кожна јакна под која носеше...

Во последно време младата актерка постојано е во центарот на вниманието. 18-годишната Ариел Винтер откако ги намали градите, медиумите ја следат во чекор и постојано...

Ким Кардашијан по раѓањето на синот Сеинт во декември минатата година, многу брзо се врати во топ форма. Таа денес е послаба и позгодна од...

Ким Кардашијан е една од највлијателките жени на денешницата, кога станува збор за стилот и поставувањето на модните трендови. Нејзините фанови секојдневно очекуваат нови објави...