Тагови Постови тагирани со "честитки"

Таг: честитки

Тамара Тодевска моментално ужива на семеен одмор, но тоа не ја спречи да ја изрази својата среќа за Јана Бурческа. Македонската пејачка на Фејсбук и...

Aко не сте вешти со зборови, а имате кому да му изразите љубов овој Св.Валентајн ние ви ја олеснивме работата и креиравме 5 уникатни...

Влатко Мицкоски е 23-годишно момче кое боледува од бубрежен канцер, и повеќе од било кога му е потребна нашата помош за да ја добие...

Во рамките од 15. коло се одигра дербито од грчкото кошаркарско првенство. Олимпијакос на домашен терен го совлада Панатинаикос со резултат 80:66 (27:9, 26:20, 13:25,...

Дојде и Новата Година а ние ви посакуваме само убавини и успеси на секое поле. Доколку случајно прославувајќи сте пропуштиле да видите како познатите личности...

Кание Вест е познат по одличните забави за неговата сопруга Ким Кардашијан, а овој пат се надмина себе си. 38-годишниот рапер изнајмил кино во Лос...

Синот на Кеба денеска полни 28 години. Момчето на Северина Вучковиќ, Игор Којиќ, денеска го слави 28-от роденден. По тој повод, хрватската пејачка на нејзиниот Инстаграм...

Таа е една од најпознатите и најдобрите пејачки на денешницата, но во вакво издание нема шанси да ја препознаете. Адел во вторникот го прослави 27-от...

Популарната пејачка Бијонсе објави нова песна насловена „Die With You“ во чест на роденденот на нејзиниот сопруг Џеј Зи. На видеото, кое е објавено на...

Пејачката Северина Вучковиќ на нејзиниот Фејсбук профил им го честита Велигден на припадниците на католичката вероисповед со една доста интересна и сексипилна фотографија. Пејачката...