Тагови Постови тагирани со "њујорк"

Таг: њујорк

Леонардо Ди Каприо ги загрижи фановите, откако во Њујорк беше забележан како носи апаратче за срце. Станува збор за монитор кој ги мери отчукувањата на...

Ким Кардашијан е позната по разголените изданија во јавност, но овој пат отиде предалеку. Старлетата во Њујорк за вечера со пријателите се појави само по...

Вчера сите зборуваа за фустанот кој го одбра Џенифер Лопез за настапот во Њујорк, а денес во центарот на вниманието е нејзиниот задник. 47-годишната пејачката...

Во последните години европските метрополи беа изборот за шоуто на „Victoria's Secret“, па така новата дестинација ги изненади сите. Оваа годишна убавиците пристигнуваат во Шангај! Досега...

Џенифер Лопез по повод 4-ти јули, Денот на независноста на Америка, настапуваше во Њујорк каде со својот стајлинг ја запали сцената. Латино убавицата се одлучи...

Доколку мислевте дека за пешачење/планинарење ви е потребна спортска опрема, Лејди Гага ќе ви потвди дека грешите. Пејачката за прошетка на планината Монтаук во Њујорк...

Бела Хадид ужива со својот стил да ги „поместува“ модните граници, но овој пат не и беше удобно во она кое го облече за...

Џиџи Хадид важи за модна икона која го преферира „уличниот стил“, но овој пат доживеа мал гаф. Повеќе од сигурни сме дека моделот знае дека...

Првата дама на Америка, Меланија Трамп конечно се всели во Белата Куќа. Меланија пет месеци беше на релација Њујорк и Вашингтон, бидејќи чекаше нејзиниот син...

Селена Гомез е вистинки моден камелеон, а во текот на денот често знае да промени и неколку изгледи. Па така беше и овој пат во...