Тагови Постови тагирани со "ќерки"

Таг: ќерки

Саша Матиќ во 2003-та година се ожени со неговата девојка Анѓелија, која ретко се појавува во јавност. Таа е посветена сопруга и мајка на ќерките...

Јелена Карлеуша обожува да се фотографира и снима, па на социјалните мрежи секојдневно има нови објави. Сепак последната ги разлути фановите кои почнаа со обвинувања...

Жељко и Јована Јоксимовиќ ја очекуваат новата принова во семејството, а сега е откриен и полот на близнаците. Во српските медиуми се појавија приказните дека...

Марија (30) и Јекатерина (28) се ќерките на рускиот претседател Владимир Путин и неговата екс сопруга Људмила. Неговите ќерки многу ретко ги гледаме во јавност,...

Силвестер Сталоне може да се пофали со среќен и хармоничен брак веќе 20-години. Актерот е во брак со бившата манекенка, Џенифер Флавин со која има...

Многу се ретки приликите кога наследничките на Моника Белучи ги гледаме во јавност. Но, вчера во Милано папараците успеаа да ги фотографираат двете девојки, Леона...

Јелена Карлеуша објави видео на кое се гледа како ги учи децата да тверкаат. Видеото на Инстаграм беше прегледано повеќе од 100.000 пати, а во...

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолд пред нешто повеќе од пет месеци станаа родители по втор пат. Парот ја доби малата Инес, а тие ја имаат...

Кристи Бринкли заедно со своите две ќерки позираа во бикини за списанието „Sports Illustrated“. За новото издание 63-годишниот екс супермодел и нејзините ќерки, 31-годишната Алекса...

Мајката на Јелена Карлеуша, Дивна објави прекрасно видео на Инстаграм. На видеото се гледа како нејзиниот зет Душко Тошиќ е внимателен со своите ќерки Атина...