Тагови Постови тагирани со "Актуелно"

Таг: Актуелно

По една недела помината во Њујорк, Ким Кардашијан се врати во Лос Анџелес каде го промовираше „новиот“ изглед. Старлетата од русокоса, повторно се врати на...

Норт Вест од своето раѓање постојано е фотографирана, но сега кога потпорасна веќе „има“ свој став околу фотографирањето. 2-годишната Норт и се обрати на својата...

Новата сезона на реалното шоу „Големиот брат“ треба да се емитува на пролет, а подготовките за ВИП изданието се пред крај. Во регионот веќе почна...

Сузана Гавазова секогаш е скоцкана од глава до пети па ретко можеме да ја видиме во опуштено издание. Фолкерката овој пат на социјалните мрежи не...

Откако во декември го роди синот Сеинт Вест, Ким Кардашијан со месеци е „затворена“ во својот дом. Старлетата само еднаш или два пати успеавме да...

Македонската лото девојка и водителка, Марјана Станојковска направи нова фотосесија во која е посекси од било кога. Марјана позира само по црни гаќички, а нејзините...

На социјалните мрежи сите се трудиме да изгледаме одлично и да направиме супер фотка. Епа замислете колкав е притисокот врз јавните личности кои прават по...

Новата серија на режисерот Мартин Скорсезе и на музичарот Мик Џегер, „Vinyl“ се занимава со светот на рокенролот. А, во средината на сезоната во неа...

Синот на Аркан од првиот брак Вујин Ражањатовиќ, преку социјалните мрежи и медиумите постојано ја навредува Цеца и нејзините деца. Но, фолк дивата има направено...

Викендов Бијонсе заедно со Coldplay и Бруно Марс настапи на полувремето на најголемиот спортски настан во Америка. Сите очи беа вперени во Бијонсе која по...