Тагови Постови тагирани со "али експрес"

Таг: али експрес

Матурската вечер е еден од најважните настани во животот на секој средношколец. Притисокот што ќе се носи и како ќе се изгледа секако дека постои,...

Најпопуларниот мобилен телефон на сите времиња се враќа на пазарот. Имено, страната АлиЕкспрес најави дека неколку дена во понудата ќе има потполно нови телефони Нокиа...

Досега многупати на интернет се појавија фотографии од смешни парчиња облека порачани од „Ali express“, кои нималку не наликуваат на оние од фотографиите објавени...

Она што овие невести го добиле не е ни приближно до она што тие го виделе на сликата. Си ја нарачале совршената венчаница од интернет...

И оваа девојка е една од „жртвите“ на он-лајн шопингот од Кина. Таа си нарачала прекрасен сив капут, а добила лоша верзија на истиот. (кликнете на...

Сајтот АлиЕкспрес кој ги злоупотребил фотогарфиите на Јелена е специјализиран за онлајн продажба на гардероба и аксесоари. Иако на фотографиите славните личности се облечени во...

Пакет нарачан преку интернет страната Али Експрес утрово безбедно пристигна од Кина во Македонија. Среќниот купувач за само неколку недели го доби нарачаниот производ на...