Тагови Постови тагирани со "Бранислава Пашајлија"

Таг: Бранислава Пашајлија

По бурната разделба со Соња Вуксановиќ, Аца е во хармонична врска со Бранислава Пашајлија. Иако таа минатата недела го избриша профилот на Инстаграм, сепак реши...

Аца Лукас речиси еден месец е во среќна врска со Бранислава Пашајлија. Двојката ужива во својата љубов, па често ја гледаме во јавност каде разменува...

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас се во среќна врска, а пејачот ја изненади со романтичен порадок. На социјалните мрежи таа објави фотографија на која позира...

Бранислава Пашајлија е новата девојка на Аца Лукас, па последните неколку дена се дигна голема прашина околу неа. Откако се дозна дека сеуште е омажена...