Тагови Постови тагирани со "драгана мирковиќ"

Таг: драгана мирковиќ

И додека светските ѕвезди на своите рајдер листи имаат неверојатни побарувања, балканските пејачи и пејачки се далеку по скромни. Еве што бараат пред и по...

Драгана Мирковиќ одговори на суптилните прозивки кои на нејзина адреса наводно ги упати Сека Алексиќ. Имено, Сека неодамна гостуваше во емисијата „Амиџ џи шоу“ каде...

Балканските ѕвезди никогаш не зборуваат за нивната финансиска состојба и колку заработуваат од концертите и настапит. Но, на сајтот „Celebrity net worth“ беа објавени податоци...

Ако некој од Англија или САД не знае кој е Драгана Мирковиќ, Селена Гомез и Џенифер Лопез сигурно знаат зошто го ископираа нејзиниот настап...

Српската пејачка Драгана Мирковиќ за гледачите на „Амиџи шоу“ откри колку нејзиниот сопруг Тони Бјелиќ всушност ја сака и има доверба во неа. „Тони и...

Една од најпопуларните филк пејачки Драгана Мирковиќ, приватниот живот се труди да го зачува подалеку од медиумите. Токму поради тоа таа никогаш не ги покажа...

Музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“ предизвика невидено внимание поради оговарањето на Драгана Мирковиќ и Дара Бубамара. Пејачките зборуваа за извесната колешка Мира која од нив...

Овие денови се снимаше новогодишната емисија на „ДМ САТ“, а газдарицата на музичката телевизија Драгана Мирковиќ, како и секогаш одлично ги угости своите колеги. „Сите...

И овој викенд караница во музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“. Овојпат Дара Бубамара успеа да ги налути своите колешки Драгана Мирковиќ и Зорица Брунцлик. „Некако се...

Во новата емисија од музичкото шоу „Ѕвездите на Пинк“, Александра Радовиќ и Дара Бубамара сеуште водат војна. Но,вистинското шоу овојпат го направија Зорица Брунцлик и...