Тагови Постови тагирани со "елена велевска"

Таг: елена велевска

Елена Велевска беше гостинка во најновото издание на емисијата „Подводно“, каде се случи мала незгода на снимањето. За време на разговорот со водителот Ненад Ѓоргиевски,...

Елена Велевска го претстави видеото за нејзината нова песна на бугарски јазик насловена „Уволнен си от живота ми“. Во видеото фолкерката го покажа своето секси...

Елена Велевска е една од најубавите и најсекси фолкерки во Македонија. Пејачката која моментално е на турнеја во Австралија преку социјалните мрежи ги известува фановите...

Елена Велевска изминатава година напорно работеше на својата фигура која со гордост ја покажува во секоја можна прилика. Така е и во овој празничен период...

Елена Велевска со гордост го покажува своето згодно тело, а секоја прилика ја користи да не потсети колку е секси. Фолкерката послдно на социјалните мрежи...

Елена Велевска нема проблем со истакнување на своите облини, напротив пејачката ја користи секоја прилика да не потсети дека е најзгодната фолкерка. Овој пат таа...

Елена Велевска уште еднаш ја покажа својата хуманост и емпатија кон настраданите семејства во поплавата во скопско. Македонската фолкерка вчера го посети селото Стајковци каде...

Во текот на цела година, Елена Велевска напорно тренираше во теретана, а сега можеме да ги видиме неверојатните резултати. Фолкерката која е мајка на три...

Елена Велевска е една од најзгодните фолкерки на македонската естрада, а тоа по потврди и со своето последно појавување. Пејачката ова утро замина на интервју...

Елена Велевска со гордост го покажува своето згодно тело, а има и со што да се пофали. Во кратка топ маичка и тесно здолниште...