Тагови Постови тагирани со "ева лонгорија"

Таг: ева лонгорија

Ева Лонгорија сеуште ужива во Шпанија, од каде пристигнуваат новите папарацо фотографии. На истите актерката ужива во сонцето и морето, а на себе носи шарено...

Ева Лонгорија стана светски популарна во периодот од 2004-2012-та година со улогата на Габриела во „Очајни домаќинки“. Латино убавицата продолжи да плени со својата убавина...

Холивудскиот гламур и „вечната“ убавина на актерките се потврди синоќа, откако на црвениот тепих се појавија едни од најубавите жени во светот. Иако се во...

Откако се појавија фотографии од летниот одмор на Ева Лонгорија, странските медиуми почнаа да пишуваат дека актерката е бремена. На фотографиите Лонгорија е во тесен...

Ева Лонгорија ужива во животот и моментално е на одмор на Хаваи заедно со сопругот Хозе Бастон. А, по релаксираните денови поминати на јахта, актерката...

Ева Лонгорија од неодамна наполни 42-години и мора да признаеме дека никогаш не изгледала подобро. И додека не воодушевува со секое свое појавување, сепак и...

Ева Лонгорија без проблем го покажа своето згодно тело за новата фотосесија во Холивуд. 41-годишната актерка позираше во леопардово, а потоа во црно бикини кое...

На некои од гласачите им е потребен мотив да излезат и да гласаат на претстојните претседателски избори во Америка. Кампањата #VoteYourFuture е со цел да...

Ева Лонгорија и Хозе Бастон пред неколку месеци го кажаа судбоносното „ДА“ во Мексико, а сега заедно уживаат во Шпанија. 41-годишната актерка на плажа се...

Ева Лонгорија е една од најубавите жени во Холивуд, но нејзината убавина овој пат остана засенета. Актерката која секогаш не воодушевува со своите тоалети, овој...