Тагови Постови тагирани со "GQ"

Таг: GQ

Кајли Џенер стана позната по големите усни, но тука се и облините кои еднакво привлекуваат внимание. 19-годишната реалити ѕвезда го покажа своето тело во сиво...

Бред Пит конечно си ја отвори душата по разводот со Анџелина Џоли, а тоа го направи во интервјуто за магазинот „GQ“. Тој зборува за целиот...

Бред Пит го направи своето „враќање“ по тешката година и случувања кои се надеваме дека се минато. 53-годишниот актер се најде на насловната на магазинот...

Ким Кардашијан е ѕвездата која се појави на насловната на „GQ“ по повод 10-та годишнината на магазинот. Реалити ѕвездата позира во разголено издание, а на...

Помина една година откако фаталната русокоса Шарлот Мекини се појави во рекламата за „Carls Jr” на Супербол, каде што за момент сите уживаа во...

Кога Жозе Мурињо вчера се прошета на доделувањата на престижната Награда за маж на годината на списанието GQ во Лондон, сите очи беа вперени...

Преубавата манекенка Емили Ратајковски уште еднаш покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот и зошто е уште повеќе барана во модниот свет. Манекенката,...

Манекенката и поранешна девојка на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк позираше за шпанското издание на едно машко списание потполно гола. Ирина ќе ги краси страниците на...

Ким Кардашијан беше прогласена за жена на годината од страна на магазинот „GQ“. И само неколку часа по церемонијата за доделување на наградите се појавија...

Ким Кардашијан е една од најпосакуваните жени во светот, а за тоа си доби и официјална потврда. Престижниот магазин „GQ“ вчера традиционално го одржа доделувањето...