Тагови Постови тагирани со "хит портал"

Таг: хит портал

Во пресрет на новогодишните и божиќни празници, ви предлагаме рецепт за божиќни колачи. Едноставни се за подготовка, мошне вкусни а во еден сад се печат...

Елена Ристеска секогаш е скоцкана од глава до пети, па ретко може да ја видиме во опуштено спортско издание. Но, убавото време викендов беше...

Џенифер Лопез е една од најпопуларните пејачки во светот, но пред се таа е посветена мајка на нејзините Макс и Ева. Пејачката направи кратка пауза...

Убавината во семејството Роза е наследна, а доказ за тоа се Хелена и нејзината ќерка Кјара Гоља. Тие моментално живеат во Нов Зеланд, каде Хелена...

Лејтон Мистер и Адам Броди пред шест месеци станаа родители на преслатка ќерка која конечно и ја покажаа на јавноста. Иако Мистер и Броди се...

Поминаа 11 години од последната епизода на најпопуларната ТВ серија „Пријатели“, а малиот Бен, синот на Рос, за тоа време порасна. Поголемиот дел од времето,...

Ели Голдинг е последната славна личност во низа која реши да ги зголеми усните и да го смени надворешниот изглед. Пред само неколку месеци 29-годишната...

Калифорнискиот бенд Eagles of Death Metal симболично се врати во Париз каде пред два месеца се случија терористичките напади на џихадистите. Најкрвата епизода се случи...

Софија Вергара можеби е најплатената телевизиска актерка во светот, но таа има уште еден талент. На доделувањето на Греми наградите, колумбијката се појави на сцената...

Помина една година откако фаталната русокоса Шарлот Мекини се појави во рекламата за „Carls Jr” на Супербол, каде што за момент сите уживаа во...