Тагови Постови тагирани со "интервју"

Таг: интервју

Подгответе се да ги засакате Џенифер Лопез и Алекс Родригез уште повеќе! Холивудскиот пар дефинитивно ужива во љубовта, а тоа го потврдија и на црвениот...

Хрватската пејачка Северина во едно интервју открила зошто ја нема во јавноста, но и најави големи проекти. „Мојата година беше одлична, мајчинска, семејна, пријателска, љубовна,...

Холивудската актерка Никол Кидман на доделувањето на „Златен Глобус“, го прекина интервјуто на својот колега Том Хидлстон само за да каже дека одлично се...

Познатата српска тенисерка Ана Ивановиќ за сајтот „ВТА“ го даде своето прво интервју во кое таа објаснува како се чувствува по ставањето крај на...

Додека новинарка од телевизија „Т шоу“ на Златибор правела интервју со српскиот пејач Аца Лукас, му се доближила повозрасна госпоѓа, и почнала да го...

Во интервју за " Complex", Кајли Џенер конечно проговори за своите несигурности и конечно призна зошто направила корекција на усните. Усните на Кајли Џенер се...

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер и ставија крај на врската минатата година. Шампионот на Формула Еден изјави дека секогаш ја ставал својата поранешна девојка Никол...

Односот на Том Хидлстон и Тејлор Свифт се покажа како еден од најпознатите и најпишуваните во медиумите. Конечно Том одлучи да ги искоментира односите...

Популарната тинејџерка, Анастасија Ражнатовиќ синоќа гостуваше во емисијата „Ами Џи Шоу“ каде најмногу зборуваше за прославата на својот 18-ти роденден. Водителот Огњен Амиџиќ ја праша...

Драган Николиќ пред својата смрт имаше емотивна исповед за магазинот „Стори“. Во интервјуто тој раскажа се за бракот и животот и за тоа зошто тој...