Тагови Постови тагирани со "јелена карлеуша"

Таг: јелена карлеуша

Јелена Карлеуша обожува да се фотографира и снима, па на социјалните мрежи секојдневно има нови објави. Сепак последната ги разлути фановите кои почнаа со обвинувања...

Јелена Карлеуша се врати во Белград по одморот во Истанбул, а по враќањето во родниот град го направи и првото селфи. Пејачката позира во нејзиниот...

Со годините се навикнавме на помените во имиџот на Јелена Карлеуша, посебно кога станува збор за нејзината коса. Пејачката за финалето на „Ѕвездите на Гранд“...

Мелита Ракичевиќ летото го користи до максимум, а нејзиното ужвање го споделува преку социјалните мрежи. Минатата недела објави фотографија во провокативно бикини, каде беше очигледно...

Јелена Карлеуша секој ден објавува провокативни фотографии од нејзиниот одмор во Турција. Ѕвездата овој пат сподели видео во нов модел на бикини, кој едвај ги...

Јелена Карлеуша на Инстаграм постојано објавува фотографии од нејзиното летување во Турција. Пејачката е на уште еден семеен одмор, а последно ги израдува фановите со...

Мелита Ракичевиќ е позната по љубовта кон костимите за капење, па секоја сезона има неколку пара нови кои гордо ги промовира. Но, оваа сезона екс...

Јелена Карлеуша моментално ужива на одмор со семејството каде сите погледи се вперени кон нејзиното тело. Пејачката носеше сино бикини кое повеќе откри отколку што...

И додека светските ѕвезди на своите рајдер листи имаат неверојатни побарувања, балканските пејачи и пејачки се далеку по скромни. Еве што бараат пред и по...

Со недели се зборува за разводот на Аца Лукас по аферата на неговата сопруга Соња Вуксановиќ. И додека сите пишуваат за тоа, пејачот веќе си...