Тагови Постови тагирани со "кајли џенер"

Таг: кајли џенер

Кајли Џенер долго време ги негираше филерите во усните, па изгледа повторно „игра на иста карта“. Повеќе од очигледно е дека градите на тинејџерката се...

Кајли Џенер се најде на листата славни ѕвезди кои добија своја восочна фигура во Мадам Тисо-Холивуд. Тинејџерката на социјалните мрежи се пофали со „двојничката“, а...

Кајли Џенер стана позната по големите усни, но тука се и облините кои еднакво привлекуваат внимание. 19-годишната реалити ѕвезда го покажа своето тело во сиво...

Повеќе од очигледно е дека Ким Кардашијан е модна муза за Кајли Џенер која повторно го ископира нејзиниот изглед. Овој пат не станува збор за...

Кајли Џенер моментално има ново момче, но до пред некој месец беше во врска со раперот Тајга. Нивната љубов беше толку совршена што тинејџерката ја...

Кајли Џенер моментално престојува во Лондон, каде се обиде да го скрие своето лице од папараците. Тинејџерката преку главата стави ќебе со кое едвај гледаше...

Кајли Џенер покрај нејзината линија на шминки, реши да влезе во нов бизнис. Тинејџерката дизајнираше очила за сонце и направи сопствена линија за австралискиот бренд...

Кајли Џенер по раскинувањето со Тајга, си најде нов рапер со кого е во врска неколку месеци. 19-годишната реалити ѕвезда ужива во љубовта со Тревис...

Постои долга коса и екстра долга коса која е новиот моден тренд помеѓу најголемите ѕвезди. Од Ким Кардашијан, до Ријана, Ники Минаж, Ариана Гранде па...

Кајли Џенер не се откажува од луксузниот начин на живеење, а тоа ќе ви го потврди нејзиниот нов дом. Реалити ѕвездата моментално изнајмува вила во...