Тагови Постови тагирани со "катарина грујиќ"

Таг: катарина грујиќ

Иако Рики Мартин е во хармонична врска со Џаво Јосеф, тоа не значи дека не може да ужива во згодите фраери на Истаграм. Пејачот овој...

Пејачката на „Гранд“, Катарина Грујиќ доживеа сообраќајна незгода која е главна тема во српските медиуми. Несреќата се случила изминатиот викенд, кога пејачката со такси тргнала...

Младата и атрактивна српска пејачка е позната по раскошното деколте, адут кој добро го користи за сопствена промоција. Катерина Грујиќ на социјалните мрежи објави нова, провокативна...

Српската пејачка често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии, но со последната ја полуде машката популација. Катарина Грујиќ позира во црн деколтиран фустан кој во...

Пејачката Катарина Грујиќ очигледно се покаја за изборот на фустан што го носеше за последното снимање на „Гранд парада“, бидејќи нејзините брадавици цело време...