Тагови Постови тагирани со "катарина ивановска"

Таг: катарина ивановска

Катарина Ивановска пред неколку месеци стана мајка и на свет го донесе синот Вања. Моделот е во долгогодишна врска со нејзиниот партнер Џобе со...

Синоќа на „Телеком Арената“ во Скопје се одигра финалето од УЕФА купот, каде Реал Мадрид ја однесе победата над Манлестер Јунајтед. Македонците, но и целиот...

Катарина Ивановска ужива во мајчинските денови и во друштво на својот син Вања го испи првото утринско кафе. Македонскиот модел на Инстаграм сподели фотографија од...

Катарина Ивановска на 30-ти мај за прв пат стана мајка, а синот го доби името Вања. Многу набрзо по породувањето моделот се врати на нормалниот...

Катарина Ивановска по раѓањето на синот Вања му се врати на вежбањето и тоа беше првата фотографија која таа ја објави на социјалните мрежи. Но,...

Катарина Ивановска на крајот на месец мај за прв пат стана мајка. Моделот беше физичка активна за време на бременоста, а така продолжува и...

Катарина Ивановска во мај месец на свет го донесе својот син Вања, а десетина дена подоцна реши да го има своето прво јавно појавување. Моделот...

Катарина Ивановска вчера стана мајка за прв пат, и на свет донесе здраво машко дете. И мајката и бебето се одлично, а првата радост на...

Таа е најуспешниот македонски модел кој направи светска кариера, а наскоро во животот ќе добие нова улога, улогата на мајка. И додека Катарина Ивановска ужива...

Најпознатата македонска манекенка Катарина Ивановска е бремена, а повеќе од очигледно е дека ужива во својата блажена состојба. Нејзиното трудничко стомаче го видовме на плажа...