Тагови Постови тагирани со "катерина топалова"

Таг: катерина топалова

Презентерката на вестите на Македонската Телевизија, Катерина Топалова, роди девојче. Топалова пред неколку месеци стапи во брак со својот избраник. Катерина вчера се породила и на...

Новинарката и презентерка на вестите на МТВ, Катерина Топалова минатиот викенд се венча со својата долгогодишна љубов – Дејан. Кате свадбениот танц си го отпеа...

Како и минатата недела, така и оваа, стилистот Дадар ги коментира најлошите и најдобрите стајлинзи на нашите и светските ѕвезди, а дава и совети...