Тагови Постови тагирани со "колумна"

Таг: колумна

Светлана Цеца Ражнатовиќ ја отвори душата и дја напиша нејзината прва колумна. Фолк ѕвездата директно им се обрати на сите обожаватели преку магазинот „Информер“, каде...

Венчавката на Вилијам и Кејт Мидлтон луѓето ја паметат по чудното мавтање, бакнежот на балкон и Пипа Мидлтон. За неа тој ден ќе остане во...

Наводно либерална, а во суштина толку окована во политички стеги, така најдобро може да се опише музичкиот натпревар Евровизија. Настан кој слободно може да се...

Кој е Господин Ѕверка во приватниот живот и уште 14 факти кои не ги знаете во серијата Сексот и градот? Иако снимањето на една од...

Јелена Карлеуша своето препукување со медиумите во Србија го почна во неделата навечер после дебаклот на нејзиниот концерт на Ушче на кои дојдоа само...

Кралицата на ромската музика Есма Реџепова оваа недела беше дел од новата рубрика во лајф стајл магазинот „Екстра Ексклузив“. Станува збор за новитетот „60 секунди...

Кога Анџелина Џоли на јавноста и откри дека подлегнала на двојна мастектомија за да ги намали шансите за добивање на рак на дојка, го...

Критичарот Ред Рекс во петокот се најде на мета на фановите на актерката Мелиса МекКарти откако во својата колумна ја нападна и и нареди...

Трејси Кокс, сексуалана психотерапевтка, во својата најнова колумна за Daily Mail, зборува за мажите и нивниот избор на девојки. Тие би одбрале некоја просечна девојка...