Тагови Постови тагирани со "лас палмас"

Таг: лас палмас

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос лут по неочекуваното реми во дуелот со Лас Палмас, беше запрашан да го коментира црвениот картон кој судијата...

Актуелниот освојувач на Лигата на Европа, во Примера не може да се препознае. Тимот на Севиља, во домашното првенство игра многу лошо и во 5.коло...