Тагови Постови тагирани со "плејбек"

Таг: плејбек

Српскиот пејач Аца Лукас пред неколку години гостувал во една српска емисија и ги насмеал сите гледачи. Неодамна смешната снимка се појави на Интернет, кружи...

Ако не сте од оние што имаат навика да поминат по неколку часа гледајќи некоја од македонските национални телевизии, тогаш сигурно ниту од интернет,...

Дури и оние кои не ја сакаат музиката на Џеси Џеј се согласуваат дека таа е еден од најдобрите поп вокали на днешницата, но...

После неславниот божиќен настап на кој пееше прилично лошо, Мараја Кери се одлучи на очајни мерки. Иако важи за еден од најдобрите вокали на...

Тања Савиќ ги шокираше гледачите пред малите екрани во неделата кога во музичката емисија „Твоето лице звучи познато“ ја имитираше Цеца Ражњатовиќ со песната...

За Бијонсе може да се каже дека го има еден од најдобрите вокали во денешно време, но понекогаш видео снимките од фановите докажуваат дека...

Во последно време се повеќе пристигнуваат обвиненија на сметка на Бритни Спирс дека таа на нејзините концерти пее плејбек. Сега, фановите ја фатија на дело...

Она што го знаеме со години сега го потврдил и Адам Лебер, менаџерот на Бритни Спирс, кој вели дека поп-принцезата на концертите само ја...

Најверојатно очекуваше дека ќе пее плејбек, па затоа малку се сплетка при изведувањето на својата песна. Празното отворање на устата беше проследено со тотална тишина...

Кејти Пери е позната по тоа што не пее така убаво во живо, но сега се најде во центарот на скандал поради наводен плејбек. Пејачката...