Тагови Постови тагирани со "селфи"

Таг: селфи

За Емили Ратајковски голите фотографии се буквално секојдневие, па на новото селфи сите ја гледаа нејзината коса, а никој голите гради. Моделот објави фотографија на...

Латино убавицата, Софија Вергара спаѓа во најубавите жени на светот, а секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих остануваме без зборови. Но, 44-годишната...

Пејачката Дара Бубамара на своите фанови им посака добра ноќ со секси селфи од бањата, а сите гледаа во нејзините бујни гради. Дара одлично знае...

Џенифер Лопез знае како да го привлече цело внимание на себе, а тоа овој пат го направи со само една фотографија. Ѕвездата е вистинска дива...

Синди Крафорд и на 50-години плени со својата убавина која ги остава сите без зборови. Моделот објави селфи без грам шминка додека уживаше во убавото...

Познатата пејачка Јелена Карлеуша често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Пејачката објави таква фотографија од кревет, со голи гради, кои ги криеше со раце. Многу...

Популарната српска пејачка Дара Бубамара им посака добра ноќ на своите фанови со секси селфи. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која...

Српската пејачка Ана Кокиќ важи за една од најубавите дами на српската естрада. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која се спрема...

Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ се најдоа во центар на внимание откако тапанарот имаше афера. Гоца објави заедничка фотографија на нејзиниот профил на...

Меган Фокс пред два ипол месеци го роди својот трет син, кој конечно го покажа на фановите. Актерката на Инстаграм објави селфи со малиот Џурни...