Тагови Постови тагирани со "татјана стојановска"

Таг: татјана стојановска

Сакаме да знаеме што носат и каде се движат, како изгледаат во секојдневниот живот, но сакаме да ѕирнеме и во нивните чинии... Поради природата...

„Вози како секое дете на улица да е твое дете”, „Гушни ги децата дома, но врзете ги со појас во автомобил”, „Секое дете заслужува...

Ситно броиме до крајот на летото, а бидејќи времето делува како да е есен, решивме да се потсетиме на врелите летни денови. Ова лето хит...

Откако беше на одмор со својот партнер Михаил, убавата презентерка Татјана Стојановска е на втор летен одмор во Турција, но со нејзиниот син Матеј. Познатата...

Познатата ТВ презентерка која е синоним за вестите,Татјана Стојановска, деновиве паузира со работните обврски пред камера и се релаксира во Анталија-Турција заедно со својот...

Убавата ТВ презентерка и поранешна Мис на Македонија, Татјана Стојановска, повторно облече венчаница. Таа на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук објави фотографии од нејзиниот...

Татјана Стојановска, една од најдобрите ТВ презентерки на вести ова лето реши максимално да го искористи и замина на заслужен одмор на Малдиви. Таа на...

Презентерката на вестите на телевизијата Канал 5, познатата Татјана Стојановска не крие дека е вљубена. Некогашната манекенка и убавица, се вљубена и тоа може да...

Една од најубавите ТВ презентерки во Македонија, Љубица Јаневска денеска го кажа судбоносното „ДА“. Љубица и нејзиниот избраник Александар откако се заколнаа на вечна љубов,...

Ако малку погледнеме подетално, нашата македонска естрада наликува на холивудската. Како што и таму има врски и бракови меѓу познатите актери и пејачи, така и...