Тагови Постови тагирани со "тоалета"

Таг: тоалета

Моника Белучи од првите чекори на модните писти на само 16-години, па се до денес остана симбол за женска убавина и сексипил. А, и во...

Лејди Гага и Тони Бенет соработува на многу песни, телевизиски концерт и документарен филм. Немаше сомнение дека пејачката ќе се појави на 90-тиот роденден на...

Серена Вилијамс присуствуваше на „Wimbledon Champions Dinner“, гала вечера која се одржа во Лондон. Тенисерката за оваа пригода облече долга црвена тоалета во која изгледаше...

Таа е модна икона, а нејзиниот труднички стил го обожуваат сите жени во светот, па дури и оние кои не се бремени. Блејк Лајвли само...

Ким Кардашијан вчера пристигна во Париз каде се појави на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал. Реалити ѕвездата присуствуваше на забавата на „De Grisogono“ која...

Марјана Станојковска е една од најубавите македонки и со сигурност најатрактивната водителка во ТВ етерот. Згодната Марјана секогаш знае ја запали атмосферата каде и да...

Синоќа во Лондон се случи светската премиера на 24-от по ред филм за Џејмс Бонд, „Spectre“, а на црвениот килим пред се појавија главните...

Кејти Пери прави мала музичка пауза, но за среќа не паузира од јавните појавувања. Пејачката последно се појави во Лос Анџелес каде остави автограм и...

И убавата водителка Марјана Станојковска денес е горда Македонка славејќи го празнувањето по повод 24 години самостојна Македонија. Секси Марјана за овој ден специјално е...

Нина Добрев оваа недела присуствуваше на галата која ја организираше фондацијата на Леонаро Ди Каприо во Сен Тропе. Актерката се појави во бел фустан кон...