Тагови Постови тагирани со "видео"

Таг: видео

Серена Вилијамс се породи минатата недела и на свет ја донесе ќерката Алексис Олимпија Оханијан Џиниор. 35-годишната тенисерка сега го покажа бебето на јавноста објавувајќи...

Александра Пријовиќ поради нејзиниот нов спот „Сепаре“ е во „големи“ проблеми. Видеото поради експлицитните сцени и еротика е забранет на YouTube. Личностите помлади од 18...

Елена Велевска го претстави видеото за нејзината нова песна на бугарски јазик насловена „Уволнен си от живота ми“. Во видеото фолкерката го покажа своето секси...

Со концертот во Банско во саботата започна најголемата македонско-бугарска турнеја, насловена „One Love“. По спектакуларното отворање во Бугарија забавата се сели во Македонија, поточно во...

Јелена Карлеуша обожува да се фотографира и снима, па на социјалните мрежи секојдневно има нови објави. Сепак последната ги разлути фановите кои почнаа со обвинувања...

Џесика Алба и сопругот Кеш Ворен го очекуваат своето трето дете! 36-годишната ѕвезда ја сподели убавата вест со видео на Инстаграм. На него таа е во...

Џенифер Лопез го објави видеото за најновиот сингл насловен „Ni Tu Ni Yo“, во кое се појавува и нејзиниот екс сопруг, Марк Антони. Пејачот на...

Аца Лукас вчера попладне пристигна во Србија, каде што синоќа имаше настап на сплавот „Порт“. Новинарите го пречекаа на аеродром, а пејачот кога ги забележа...

Од минатата недела на големо се зборува дека Бијонсе се породила, а Џеј Зи беше и забележан во болница во Лос Анџелес. И додека светот...

Селена Гомез на публиката и го претстави новиот спот за песната „Bad Liar“. Во видеото поп ѕвездата ја гледаме во неколку улоги, а една од...