Тагови Постови тагирани со "задници"

Таг: задници

Во светските медиуми денеска беше објавена веста за скандал на македонска венчавка во Австралија. Венчавката на Метју Карионе и Ребека Бечваровска станала хаос откако се...

Ким и Клое Кардашијан направија првокативна фотосесија за најновата колекција на Кание Вест. Сестрите позираа за „Yeezy Season 3“ за германското списание 032c. Фотографиите на кои...

Фотографиите што ќе ги погледнете во продолжение воопшто не се добри за очи, иако голем дел од жените и девојките ширум светот и не...

Кога ќе ги погледнете овие тинејџерки, членки на танцувачкото училиште „Кредо“ во Оренбург во Русија, како на сцена танцуваат облечени како пчелички, не можете,...

Ако мислевте дека трендот на големи задници ќе почне да го губи својот интензитет се лажете, неговата популарност е поголема од било кога! Дека трендот...

Еден од најпознатите светски диџеи, Боб Синклер е еден од оние среќници кои моментално се дел од познатиот карневал во Рио, а судејќи според...

Иако е познато дека YouTube има двојни стандарди кај одредувањето која содржина е погодна, а која не, просто е неверојатно што и понатаму може...

Од кога започна трендот за тверкување на Интернет се појавија многу видео клипови со успешни, но и помалку успешни обиди. Некој од клиповите добро не...

Ветрот прави чуда особено кога сте решиле да носите кратко и лелеаво здолниште. Кејт Мидлтон е типичен пример за славна личност која постојано го има...

Ако мислевте дека сите мажи сакаат големи женски задници, се излажавте. Ова го потврдува и Доналд Трамп кога отворено рекол што мисли за Ким Кардашијан...