Home ШОУ БИЗз Мак сцена Тамара Тодевска на заслужен одмор – еве каде и со кого

Тамара Тодевска на заслужен одмор – еве каде и со кого

3911
0
SHARE

Познатата пејачка ова лето реши да ужива на егзотичниот Миконос.Пејачката е во друштво на Ди Џеј Никифор,кој е нејзин долгогодишен верен пријател.
Погледнете дел од фотографиите кои пејачката ги сподели на социјалните мрежи.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here