Цеца не дозволи: Еве зошто Анастасија Ражнатовиќ не дојде во Скопје

Цеца не дозволи: Еве зошто Анастасија Ражнатовиќ не дојде во Скопје

44
0
СПОДЕЛИ

Синоќа во Музејот на современа уметност се одржа хуманитарниот настан „Од мајсторите за мајсторот“ на кој беа собрани средства за следната операција на Љупчо Петрушевски-Бубе.

Во тричасовното фризерско шоу, учествуваа истакнати фризери од Македонија, но и од Балканот.

На шоуто главна ѕвезда требаше да биде Анастасија Ражнатовиќ која во последен момент го откажа своето појавување.

Тинејџерката не дојде во Македонија наводно поради безбедносни причини кои ја загрижувале нејзината мајка Цеца.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР