Home ШОУ БИЗз Балкан Цеца со нов рекорд кој го нема постигнато ниту еден пејач во...

Цеца со нов рекорд кој го нема постигнато ниту еден пејач во Европа

3284
0
SHARE

Со ова достигнување не можат да се пофалат ни големите европски имиња од светот на музиката.

Светлана Ражнатовиќ – Цеца постигна нов успех во кариерата кој е вреден за пофалба.

Таа е првиот самостоен изведувач во југоисточна Европа чиј број на прегледи на сте видео материјали објавен на нејзиниот YouTube канал ја поминува бројката од една милијарда.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here