Home ШОУ БИЗз Балкан Црвена Ѕвезда со посебна кореографија во чест на Небојша Глоговац

Црвена Ѕвезда со посебна кореографија во чест на Небојша Глоговац

989
0
SHARE

На самиот почеток на натпреварот помеѓу Црвена Ѕвезда и ЦСКА, навивачите на северната трибина му одадоа последна почит на Небојша Глоговац.

Со феноменална кореографија и громогласно пеење во негова чест го отворија натпреварот во второто по ранг европско натпреварување.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here