Удобно и секси: Ѕирнете во домот на Бали Бег

Удобно и секси: Ѕирнете во домот на Бали Бег

18
0
СПОДЕЛИ

Бурак Овџивит дефинитивно важи за најсексипилниот турски фраер, кој македонската јавност го запозна во улогата на Бали Бег во „Величествениот“.

бурак

Но, освен по убавиот изглед, актерот може да се пофали и со исклучително убав дом, кој го декорирал по негов вкус.

Судејќи по фотографиите кои Бурак ги споделува на социјалните мрежи, тој сака класика и кожен мебел со многу светло и големи прозори.

Во големата вила доминираат природни бои и материјали, најмногу дрво, а посебен дел зазема и каминот кој му е омилено место во ладните денови.

Ѕирнете го и погледот од неговиот дом.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР