Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вистинска трансформација: Моника Белучи стана русокоса!

Вистинска трансформација: Моника Белучи стана русокоса!

82
0
SHARE

Моника Белучи е вистински секс симбол и покрај тоа што е во шестата деценија од животот.

Италијанската актерка со години плени со својата природна убавина, а нејзиниот имиџ многу ретко го има променето низ годините.

Но, за потребите на последната фотосесија за магазинот „Madame Figaro“, Белучи стана русокоса.

Како ви се допаѓа?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here