Во нејзин стил: Јелена Карлеуша ја нападна и Наташа Беквалац

Во нејзин стил: Јелена Карлеуша ја нападна и Наташа Беквалац

62
0
СПОДЕЛИ

Во последната епизода од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша не само што тврдеше дека подобро пее од својата колешка Марија Шерифовиќ, тука ја нападна и Наташа Беквалац.

Откако нашата натпреварувачка одлично ја испеа песната на Беквалац „Najgora“, Јелена почна со коментарите.

„Маријана ти песната на Наташа Беквалац ја испеа одлично. Ја испеа многу подобро од Беквалац. Навистина многу ми се допадна“, рече Јелена.

Да видиме дали Наташа ќе ги искоментира навредите.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР