Водителот Ненад Ѓоргиевски направи крштевка за близнаците

Водителот Ненад Ѓоргиевски направи крштевка за близнаците

6439
0
SHARE

Ненад Ѓоргиевски изминатиот викенд направи крштевка за својата прва дупла среќа, близнаците Иво и Љупка.

Македонскиот водител на социјалните мрежи сподели фотографии со кои го одбележа овој убав момент за семејството Ѓоргиевски.

На фотографиите Иво и Љупка се преслатки, но сепак стајлингот на Ненад и неговата сопруга Горана го привлекоа вниманието.

Тие се одлучија за летен стајлинг во жолта боја.

Честитки!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY