Home LIFE STYLE „Vogue“советува: Топ модни комбинации ако сте поканети на свадба

„Vogue“советува: Топ модни комбинации ако сте поканети на свадба

159
0
SHARE

Пред нас е сезоната на свадби, па доколку сте поканети и размислувате што да облечете, ние сме тука да ви помогнеме.

„Vogue“ направија листа на најдобри парчиња облека кои можете да ги носите на (про)летна свадба.

Од костими, до цветни фустани и интересни комбинезон комбинации, погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here