За Денот на благодарноста полнета мисирка… со експлозив (видео)

За Денот на благодарноста полнета мисирка… со експлозив (видео)

85
0
СПОДЕЛИ

Денот на благодарноста е голем празник во САД, кој го собира целото семејство на идилична вечера.

Традиционално јадење е полнетата мисирка во која уживаат сите.

Но, во домот на Роман Атвуд, мисирката имаше поинакво полнење од традиционалното, таа беше наполнета со експлозив.

Погледнете како изгледаше шегата на Роман за Денот на благодарноста.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР